Skip to content

Czy interesuje nas tylko prowizja?

W większości wypadków jest tak, że w momencie gdy przychodzi do zwrotu pożyczonych pieniędzy, będziemy musieli oddać nie tylko równowartość tego co pożyczyliśmy, ale także będziemy musieli oddać pewną kwotę, która będzie miała pokryć koszty związane z zaciągnięciem przez nas takiej pożyczki. Od tego, jaką firmę pożyczkową wybierzemy, będzie zależało to, jak duże będą to koszty.

Tylko prowizja?

Może się okazać, że będziemy chcieli skorzystać z oferty pożyczkowej, w której firma nie będzie chciała od nas nic więcej, niż wpłacenia kilkuzłotowej prowizji. Taka opcja jest bardzo korzystna, bo nie będzie tutaj miało znaczenia to, jak duża będzie nasza pożyczka, zawsze ta prowizja będzie taka sama. A to będzie oznaczało, że tak naprawdę koszty zaciągnięcia takiej pożyczki będą naprawdę niewielkie. Co więcej, warto powiedzieć, że na taką prowizję mogą liczyć nie tylko nowi klienci, ale często też starzy.

Odsetki mogą być różne

Może się jednak okazać, że będziemy musieli zapłacić odsetki od naszej pożyczki. Wówczas może być tak, że będą one w różnej wysokości, więc warto się decydować na te firmy, które oferują nam je jak najniższe. Zwłaszcza, że im większą pożyczkę zaciągniemy, tym więcej będziemy mieli odsetek do spłacenia, a to oznacza, że tym większy poniesiemy koszt jej zaciągnięcia.

Koniecznie musimy zobaczyć jakie mamy tutaj możliwości, tak abyśmy mieli pewność, że korzystamy z tej najlepszej dla nas opcji, która pozwoli nam sporo zaoszczędzić na zaciągnięciu takiej pożyczki.

Scroll To Top