Skip to content

Samochód za pożyczone pieniądze

Jak wskazują wyniki sondaży jesteśmy coraz bardziej mobilni a ilość samochodów wciąż rośnie. Dziś praktycznie każdy z nas załatwia wszystkie sprawunki na mieście czy w osiedlowym sklepie dojeżdżając do niego samochodem. Trudno się dziwić wygoda przede wszystkim. Kiedy odbieramy telefon od przyszłego pracodawcy często słyszymy: „Chcielibyśmy Panią/Pana zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w dniu jutrzejszym o godzinie 11:00 w siedzibie naszej firmy w Katowicach”. Patrzymy nerwowo na zegarek jest godzina 19:00 a my mieszkamy w Łodzi. Staramy się jak najszybciej znaleźć dobre połączenie autobusowe bądź pociąg do Katowic. Nierzadko pakujemy się i wyjeżdżamy w nocy by stawić się o umówionej godzinie na spotkanie. Przybywamy zmęczeni, przepoceni i niewyspani. Jak myślicie? Jak potoczy się rozmowa o pracę?
Zobacz także:
http://waluty.com.pl/article.php?id=121306
https://orzesze.com.pl/sponsorowany,najlepsza-pozyczka-na-mieszkanie,270925,815128.html
http://www.naszrybnik.com/site/art/4-biznes/0-/10051-jak-uniknac-klopotow-przy-braniu-pozyczki.html
http://www.zw.com.pl/artykul/671013.html

A gdyby tak stawić się na spotkanie własnym samochodem

Drugi scenariusz tej historii przedstawia się następująco. Kończymy powyższą rozmowę ze specjalistą z działu zatrudnienia i kładziemy się spać. Rano stawiamy się na spotkaniu wypoczęci i zrelaksowani.
Wszystko dzięki temu, że posiadamy własne auto – możemy więc zaoszczędzić czas i nerwy.

Niewielka suma pożyczki pozabankowej- wielka wygoda

Żeby kupić dobry używany samochód nie potrzebujemy dużej kwoty pożyczki. Dobrej jakości używane auto kupimy już za około dziesięć tysięcy złotych. Mając zatrudnienie możemy śmiało pozwolić sobie na spłatę rat i luksus posiadania własnego środka transportu biorąc na ten cel pożyczkę pozabankową z minimalną ilością formalności oraz bez zbędnego stresu podczas wizyty w banku.
Zachęcamy do zapoznania się również z artykułami:
http://radom24.pl/artykul/czytaj/34067
http://www.rp.pl/Finanse/171029218-Pozabankowe-pozyczki-dla-firm—sprawdz-jak-pozyczac-odpowiedzialnie.html
http://www.parkiet.com/Finanse/171039979-Rozkrecasz-wlasny-biznes-Poznaj-oferte-pozyczek-dla-firm.html

Scroll To Top